Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

MENU

- KOLOROWANKI
- MALOWANKI
- RYSOWANKI

Malowanki owoce
Wśród naszych malowanek z owocami można znaleźć m.in.: truskawki, pomarańcze, wiśnie, banany, winogrona, jabłka, gruszki, maliny, jagody, jeżyny, granaty, figi. Kolorowanki owoce są częściej wybierane przez dziewczynki, ponieważ są dla nich atrakcyjne i zgodne z ich zainteresowaniami, ponieważ już od najmłodszych lat dziewczynkom wpaja się zasady zdrowego odżywiania, które jest oparte na owocach. Kolorowanki owoce pozwalają dziewczynkom przenieść na papier doświadczenia zdobyte w codziennym życiu. Mogą się one wykazać wiedzą o owocach, ich kolorze oraz drzewach lub krzakach, na których te rosną, dzięki czemu dziewczynki rozwijają bezcenne zdolności uczenia się i kojarzenia faktów. Oczywiście kolorowanki owoce rozwijają w dzieciach zdolności manualne i artystyczne oraz rozwijają wyobraźnię, ponieważ kto powiedział, że bajkowe jabłko nie może być niebieskie? Kolorowanki osoce są wspaniałym sposobem na spędzanie przez dzieci wolnego czasu, także na świeżym powietrzu. Jeśli dziecko ma w pobliżu domu ogród, w którym rodzice uprawiają owoce, to może połączyć zabawę z nauką. Każdy rodzic powinien zaopatrzyć swoje dziecko w zestaw kolorowanek, ponieważ fantastycznie wpływają na rozwój każdego dziecka.

Malowanki owoce

Malowanki kwiaty
Wśród naszych malowanek z kwiatami można znaleźć m.in.: aster, słonecznik, rumianek, róża, tulipan, konwalia, lilia, haber.


Malowanki kwiaty

Malowanki cyferki
Wśród naszych malowanek z cyferkami można znaleźć m.in.: jedynkę, dwójkę, trójkę, czwórkę, piątkę, szóstkę, siódemkę, ósemkę itd. Kolorowanka


Malowanki cyferki


Malowanki samoloty.
Wśród naszych malowanek z samolotami są m.in.: awionetka, Boeing, Airbus, Concord, F16, MIG-29, Spitfire.


Malowanki samoloty

Kolorowanki grzyby.
Wśród naszych malowanek z grzybami można znaleźć m.in.: kurki, borowiki, opieńki, rydze, maślaki, koźlaki, pieczarki, zielonki, muchomory.


Malowanki grzyby
Kolorowanki owady.
Wśród naszych malowanek z owadami można znaleźć m.in.: motyla, konika polnego, mrówkę, muchę, trzmiela, komara.


Malowanki owady